Inny sposób myślenia o Twoim API

Abixen API raport
Trochę historii

Analiza rozwoju praktyk zarządzania API na przestrzeni lat wskazuje na tendencję do decentralizacji, która przekształca tradycyjny świat architektury zorientowanej na usługi w czysty projekt mikrousług o dużej ziarnistości, obejmujący całe cykle życia funkcji biznesowych o jasnych ramach współpracy. Integracja nie jest już kulą u nogi dla transformacji biznesowej. Zadania integracyjne muszą być realizowane nie tylko w ramach orkiestracji wyższego poziomu, ale także w formie choreografii usług sieciowych.

Wraz z ciągłym rozwojem otwartych interfejsów API i znacznym wzrostem ich kluczowego charakteru użyteczności oraz dwukierunkowego użycia, potrzeba mniejszych i bardziej precyzyjnych interfejsów API wyraźnie zarysowała się na rynku rozwoju IT. Konsumeryzacja warstwy integracji staje się rzeczywistością.

Jaki temat porusza raport?

Można śmiało stwierdzić, że lektura niniejszego opracowania ma szansę doprowadzić do chęci zrealizowania nowych inicjatyw związanych z zarządzaniem API w przedsiębiorstwie. Abixen Systems ujawnia nieszablonowy pomysł, którego implementacja w Twojej organizacji spowoduje szybsze dostarczanie prototypów oraz gotowych rozwiązań IT.

Dla kogo przeznaczony jest niniejszy raport?

Przede wszystkim kierowany jest do osób decyzyjnych w działach IT. Lekkość języka, bez zbędnych technicznych pojęć pozwala zrozumieć zagadnienie osobom na stanowiskach takich jak CTO, CIO, managerowie i liderzy zespołów. Jeśli jednak jesteś mocno techniczną osobą, ten raport może również Ciebie zainspirować. Jednak nie oczekuj technicznych analiz na poziomie klas czy komponentów.

Dlaczego za darmo?

Być może zadajesz sobie pytanie: dlaczego oddajemy „nasze” pomysły bez żadnych opłat? Odpowiedź jest bardzo prosta. Jesteśmy przekonani, że jeśli zawartość raportu odpowie w 100% Twoim potrzebom, w przyszłości do nas wrócisz w celu realizacji inicjatyw IT w Twojej firmie. A zatem, PDF, który Ci niebawem wyślemy, jest małą zachętą pokazującą, w czym możemy służyć pomocą.

Jesteśmy rzetelną firmą. Nigdy nie udostępniamy powierzonych nam danych osobowych podmiotom trzecim. Twoje dane wykorzystamy jedynie w celach kontaktu z Tobą.